Noble Medicine dołączyło do Grupy Blue Medica

Noble Medicine dołączyło do Grupy Blue Medica

W lipcu br. Noble Medicine została przejęta przez dynamicznie rozwijającą się Grupę Blue Medica.

Grupa Blue Medica jest właścicielem sieci spółek medycznych, które prowadzą nowoczesne placówki. Oferują one bezpłatne usługi w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje ze specjalistami w ramach NFZ oraz prywatne wizyty u lekarzy specjalistów.

Do Grupy Blue Medica dołączyła niedawno również sieć Przychodni Studenckich oraz mobilna przychodnia Mobilne Badania. Dynamiczny rozwój sieci spowodowany jest rosnącym zapotrzebowaniem na usługi medyczne. Już niebawem Grupa będzie liczyła kilkadziesiąt placówek lekarskich, a to wszystko dzięki funduszowi WinVentures, który zainwestował blisko 30 mln zł, aby przedsięwzięcie mogło być zrealizowane bez przeszkód.

WinVentures jest funduszem inwestującym w małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające wyraźne przewagi konkurencyjne i charakteryzujące się dużym potencjałem wzrostu, zapewniając im inteligentny kapitał na start lub rozwój.

Dzięki nowej inwestycji Grupa Blue Medica będzie jedną z bardziej prestiżowych sieci placówek, oferujących szeroką gamę badań diagnostycznych oraz konsultacji z wieloma specjalistami. Jednocześnie pacjenci korzystający z podstawowej opieki zdrowotnej Blue Medica będą mogli umawiać się na wizyty prywatne w niższych cenach, dzięki kartom członkowskim. Zakończenie rozbudowy sieci planowane jest na 2020 r.