Noble Medicine
Bagno 2D
Warszawa
biuro@noblemedicine.pl
tel. 22 185 53 50
tel. 22 185 53 51
Zapraszamy
pn – pt: 9.00 – 21.00
sob: 9.00 – 16.00
ss

DIAGNOSTYKAwiedz i doświadczenie

Noble Medicine to nowa jakość w dziedzinie diagnostyki medycznej. Gwarantujemy dostępność najlepszych specjalistów. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów pozwala nam na trafniejsze i szybsze diagnozowanie jednostek chorobowy, wypadku rzadkich chorób nasi eksperci współpracują między sobą w celu identyfikacji przypadku.

W trosce o czas naszych klientów dysponujemy gabinetami zabiegowymi, w których już podczas wizyty przeprowadzamy podstawowe badania, które pozwalają nam na wstępną diagnozę. Trafna analiza wyników badań przyspiesza zdiagnozowanie dolegliwości a zarazem skraca Państwa czas. Nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, szybka i trafna diagnoza zakończona rozpoznaniem pozwala na podjęcie odpowiednich kroków leczenia.

Diagnozujemy i leczymy wszystkie jednostki chorobowe, podejmujemy się także diagnostyki rzadkich i trudnych chorób. Z jednakową atencją zajmujemy się Pacjentem, który wykazuje objawy przerostu prostaty, choroby nerek, jak i tym który cierpi z powodu gorączki niejasnego pochodzenia, a diagnoza wskazuje na infekcyjne zapalenie wsierdzia (IZW).

USG

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem USG. Badania USG wykonywane są na miejscu przez wykwalifikowanych ekspertów w zakresie diagnostyki obrazowej min.: dr n. med. Elżbieta Keller oraz
dr Andrzej Liziniewicz. Oferujemy pełen zakres badań m.in.: USG piersi, USG ginekologiczne, USG prostaty, USG jamy brzusznej, USG tętnic, USG stawów, biopsje, dopplery, echo serca i inne.

BADANIA OKULISTYCZNE

Badania okulistyczne wykonujemy wysokiej jakości sprzętem do podstawowej diagnostyki okulistycznej. Oferujemy badania oceny ostrości wzroku, badamy dno oka, wykrywamy jaskrę, zaćmę, oraz wykonujemy np. iniekcje doszklistkowe.

DIAGNOSTYKA I ZABIEGI

Nasza placówka ma uprawnienia do pobierania materiałów klinicznych. Analiza pobranych materiałów wykonywana jest na CITO przez niezależną firmę. Znacząca większość zabiegów wykonywana jest w naszym ośrodku, część zabiegów wykonujemy z współpracującymi zewnętrznymi ośrodkami medycznymi.

BADANIA OBRAZOWE I ENDOSKOPOWE

W zakresie badań obrazowych (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny) i endoskopowych współpracujemy z wiodącymi ośrodkami diagnostycznymi, zapewniając naszym pacjentom możliwość komfortowego i szybkiego dostępu do badań.

s