Noble Medicine
Bagno 2D
Warszawa
biuro@noblemedicine.pl
tel. 22 185 53 50
tel. 22 185 53 51
Zapraszamy
pn – pt: 9.00 – 21.00
sob: 9.00 – 16.00
ss

KORZYŚCI DLA PACJENTA

Prywatna opieka medyczna Noble Medicine jest świadczona w ponadstandardowych warunkach, niespotykanych do tej pory w Polsce. W jakości obsługi dorównujemy najlepszym ośrodkom zagranicznym.

Misja niesienia pomocy medycznej realizowana jest przez:

wiedzę i bogate doświadczenie zespołu lekarzy specjalistów

Do naszego Konsylium Noble Medcine należą znani lekarze, autorytety medyczne, wybitni profesorowie, klinicyści z wieloletnim doświadczeniem szpitalnym, lekarze większości specjalizacji.
Od lat wypracowane metody pracy oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu, zawsze doprowadzają do optymalizacji problemu medycznego.

zaangażowanie w leczenie

Każdy Pacjent, niezależnie z jakiego rodzaju problemem zwróci się do Noble Medicine, otrzyma fachową, rzetelną pomoc. Szczegółowa interpretacja wyników badań doprowadzi do precyzyjnej diagnozy oraz optymalnego, ukierunkowanego planu leczenia. W szczególnych przypadkach, będzie powoływane Konsylium lekarskie, które doprowadzi do postawienia właściwej diagnozy. Pacjent nie zostanie pozostawiony sam sobie. W szczegółach ustalimy plan leczenia, skierujemy na odpowiednie badania do najlepszych lekarzy, osobiście zapiszemy na dodatkowe badania i kolejne wizyty u najlepszych specjalistów u nas lub w placówkach stowarzyszonych. W trosce o Pacjentów spoza Warszawy, których przebadanie będzie np. wymagało przeprowadzenia badań dodatkowych, zorganizujemy noclegi w rekomendowanym hotelu.

intymną atmosfera i życzliwość

Pacjenci Noble Medicine już od progu otaczani są troskliwą opieką. W przestronnym, ale ciepłym i eleganckim wnętrzu możemy liczyć na wygodę oraz pełen empatii personel. Dyskrecję wizyty zapewniają boczne wejście (od dziedzińca Atelier Residence) oraz osłonięte witryny w całym ośrodku. Każdy gabitet przypomina bardziej pokój w elegenckim hotelu niż gabinet medyczny, a to sprzyja nawiązaniu życzliwej relacji między lekarzem a Pacjentem.

szacunek dla czasu Pacjenta

Szanujemy cenny czas naszych Pacjentów, dlatego wizyta rozpoczyna się zawsze w umówionym czasie. Podczas samej wizyty nigdy się nie spieszymy – dajemy tyle czasu Pacjentowi, ile go potrzebuje, aby opowiedzieć nam o swoich dolegliwościach. Chcemy dobrze zastanowić się i przyjrzeć wynikom badań zanim postawimy diagnozę. W niektórych przypadkach przeprowadzimy badania w gabinecie, na inne skierujemy pacjenta do odpowiedniej placówki.

W sytuacjach szczególnych istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji diagnostycznej w miejscu zaproponowanym przez pacjenta, w tym w intymnej atmosferze w warunkach domowych.

s