Noble Medicine
Bagno 2D
Warszawa
biuro@noblemedicine.pl
tel. 22 185 53 50
tel. 22 185 53 51
Zapraszamy
pn – pt: 9.00 – 21.00
sob: 9.00 – 16.00

Lek. med. Magdalena Parys

Specjalista chorób wewnętrznych, internista, w trakcie specjalizacji z nefrologii
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

W zakres działalności klinicznej i naukowej lek. med. Magdaleny Parys wchodzi zarówno szeroko pojęta interna, jak i również nefrologia.
Lek. med. Parys ma doświadczenie w przygotowywaniu i prezentowaniu (prowadzeniu) posiedzeń klinicznych, a także w pisaniu artykułów  na konferencje oraz dla pacjentów. Bierze częsty udział w konferencjach i w ich przygotowywaniu. Posiada doświadczenie w pracy w oddziale szpitalnym, przychodni oraz z formie interaktywnej z pacjentem.

Lek. med. Parys jest specjalistą chorób wewnętrznych i jest w trakcie specjalizacji w zakresie nefrologii. Udziela konsultacji zarówno internistycznych jak i nefrologicznych w pełnym zakresie.

Publikacje lek. med. Magdaleny Parys:

  • „The new diagnostic criteria increased prevalence of the metabolic syndrome in a hypertensive population” Anna Serafin, Magdalena Parys, Łukasz Artyszuk, Abstract Book-4th International Medical Conference For Students And Young Physicians Warsaw, May 27th-29th 2007, p.72,
  • “Zachłystowe zapalenie płuc-śmiertelne zagrożenie dla pacjentów w podeszłym wieku” Tomasz Rusinowicz, Magdalena Parys, Małgorzata Olędzka-Oręziak, Mariusz Miśkiewicz, Katarzyna Życińska, Kazimierz A. Wardyn, sesja plakatowa, VIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, Warszawa 9-11 września 2010.