Nowy specjalista w Noble Medicine! Prof. dr hab. n. med. Marcin Grabowski poszerzył zespół ekspertów w zakresie kardiologii!

Nowy specjalista w Noble Medicine! Prof. dr hab. n. med. Marcin Grabowski poszerzył zespół ekspertów w zakresie kardiologii!

Z przyjemnością informujemy, że nasz zespół lekarski poszerzył się o kolejnego specjalistę. Prof. dr hab. n. med. Marcin Grabowski dołączył do zespołu ekspertów, uzupełniając tym samym zespół lekarski w zakresie kardiologii, chorób wewnętrznych i hipertensjologii.

Prof. dr hab. n. med. Marcin Grabowski jest na co dzień związany z Kliniką Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Centralnego Szpitala Klinicznego.  Samodzielny operator zabiegów implantacji: stymulatorów serca, kardiowerterów-defibrylatorów, stymulatorów resynchronizujących, usuwania elektrod oraz innowacyjnych urządzeń takich jak: rejestratory arytmii, stymulatory bezelektrodowe, defibrylatory podskórne, CCM. Diagnozuje i kontroluje pacjentów osobiście oraz za pomocą zdalnego monitorowania.

Zakres świadczeń:

  • konsultacje kardiologiczne, konsultacje hipertensjologiczne,
  • kwalifikacja do stymulatorów serca, kardiowerterów-defibrylatorów,
  • diagnostyka i leczenie zaburzeń rytmu, niewydolności serca.

Prof. dr hab. n. med. Marcin Grabowski  posiada najwyższe polskie i europejskie certyfikaty zabiegowe z zakresu elektroterapii. Inicjator projektów i przedsięwzięć klinicznych i telemedycznych w kardiologii. Laureat m.in. nagrody Prezesa Rady Ministrów RP, Ministra Zdrowia, Prezesów PTK, stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców oraz Stypendium Fundacji Nauki Polskiej, wyróżniony w konkursie „SuperTalenty w medycynie” i „Złoty Skalpel”.

Najbliższy terminy konsultacji w Noble Medicine: 22.01. godz. 14.00-17.00!

Zapisy do prof. dr. hab. n. med. Marcina Grabowskiego

Ilość miejsc ograniczona!