Dwóch ekspertów z Noble Medicine na Liście Stu 2020!

Dwóch ekspertów z Noble Medicine na Liście Stu 2020!

Lista Stu – osoby najbardziej wpływowe w polskiej medycynie i systemie ochrony zdrowia, rokrocznie wybierane przez kapitułę.

Miło nam poinformować, że w tym roku na Liście Stu znalazło się również dwóch specjalistów z Noble Medicine!

Na 43. miejscu znalazł się Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gałązka – specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, transplantologii klinicznej i angiologii. Na co dzień związany z Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalem Klinicznym, Katedrą i Kliniką Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Chorób naczyń. Wybrane publikacje, kursy i szkolenia Pana Profesora tutaj.

Drugi rok z rzędu, tym razem na 63. pozycji znalazł się natomiast Prof. dr hab. n. med. Marcin Grabowski, specjalista chorób wewnętrznych i hipertensjologii. Profesor jest samodzielnym operatorem zabiegów implantacji: stymulatorów serca, kardiowerterów-defibrylatorów, stymulatorów resynchronizujących, usuwania elektrod oraz innowacyjnych urządzeń takich jak: rejestratory arytmii, stymulatory bezelektrodowe, defibrylatory podskórne, CCM. Diagnozuje i kontroluje pacjentów osobiście oraz za pomocą zdalnego monitorowania. Wybrane publikacje, kursy i szkolenia Pana Profesora tutaj.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Pełna lista laureatów: https://pulsmedycyny.pl/lista-stu-2020-medycyna-1110578