Noble Medicine z certyfikatem “Wysokiej Jakości w Ochronie Zdrowia”

Noble Medicine z certyfikatem “Wysokiej Jakości w Ochronie Zdrowia”

Klinika Noble Medicine została wyróżniona w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji “Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”.

Prestiżowy program “Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” mający na celu wyróżnienie podmiotów i instytucji z sektora ochrony zdrowia został zorganizowany przez Quality Institute już po raz 7. Laureatami konkursu są placówki, które cechują się dbałością o relacje z pacjentem, świadczą usługi na najwyższym oraz realizują nowoczesny model zarządzania placówką. Kwalifikację do programu przeprowadza się na podstawie ściśle określonych kryteriów, a certyfikaty przyznawane są przez niezależne grono ekspertów naukowych i praktyków zarządzania.

Noble Medicine we wrześniu 2021r. zostało laureatem konkursu “Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” i tym samym dołączyło do grona liderów rynku medycznego docenionych właśnie przez zespół Quality Institute. To duży sukces dla kliniki zważywszy na fakt, że uczestnicy konkursu musieli spełnić bardzo wymagające kryteria m.in. z zakresu zarządzania jakością i komunikacją z pacjentami. Dla naszej kadry od zawsze priorytetem było świadczenie usług na najwyższym poziomie, ale także dbanie o pacjenta i jego komfort. Tym bardziej cieszy nas, że już po raz kolejny nasze zaangażowanie w leczenie jest doceniane nie tylko na rynku lokalnym, ale i ogólnopolskim.

Tego typu wyróżnienia dodatkowo motywują nas do dalszego rozwoju kliniki i nieustannej pracy nad najwyższa jakością i innowacyjnością w kompleksowym leczeniu naszych pacjentów.