O NAS

Zespół ekspertów

Poznaj nasz zespól doświadczonych lekarzy, ekspertów w swojej dziedzinie

Noble Medicine

Noble Medicine to jedna z najlepszych klinik medycznych w Polsce. Naszą jakość potwierdzają nasi klienci. To nierzadko osoby z pierwszych stron gazet.

Gwarantujemy dostępność najlepszych specjalistów z czołowych klinik uniwersyteckich. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów pozwala nam na trafniejsze i szybsze diagnozowanie jednostek chorobowych. W trudnych przypadkach diagnostycznych, nasi eksperci współpracują między sobą w celu identyfikacji przypadku (konsylia profesorskie). Jako jedyni leczymy trudne przypadki, choroby rzadkie, podejmujemy się niestandardowych wyzwań w dziedzinie leczenia i diagnostyki.
Poza konsultacjami prowadzimy kompleksową ofertę pakietów medycznych dla osób zamożnych w formule VIP. Nasza baza pacjentów, to osoby, które cenią niestandardowe podejście do własnego zdrowia. Jako jedyni w Polsce posiadamy usługę kompleksowej opieki medycznej opartej na cenionych lekarzach.

Noble Medicine to idealne miejsce dla osób, wobec których pomimo prowadzonej wcześniej diagnostyki różnicowej nie postawiono rozpoznania lub postawione rozpoznanie budzi wątpliwość, niepewność i obawę. To także miejsce dla pacjentów z chorobami rzadkimi i trudnymi, których rozpoznanie może być postawione jedynie w oparciu o bogatą i wszechstronną wiedzę, doświadczenie medyczne i talent diagnostyczny.

W Noble Medicine mam zaszczyt i przyjemność współpracować właśnie z takimi utalentowanymi Konsultantami i Ekspertami, autorytetami w środowisku medycznym, reprezentującymi różnorodne dyscypliny medyczne, których atutami są wiedza, doświadczenie i zaangażowanie. Utworzenie takiego składu osobowego Konsylium nie jest przypadkowe lecz głęboko przemyślane i wynika z wieloletnich doświadczeń i obserwacji dokonanych podczas wspólnego prowadzenia diagnostyki i terapii wielu chorych, które zawsze kończyło się wyszukaniem i realizacją najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnego problemu medycznego ich dotykającego.

Dodatkowo wprowadziliśmy unikatową w skali kraju usługę concierge’a medycznygo. To usłga, w której pacjenci poza dostępem do najlepszych specjalistów, posiadają dedykowanego opiekuna medycznego. Nasi lekarze znają każdego członka rodziny objętego pakietem medycznym.
Zaufali nam czołowi polscy biznesmeni, aktorzy oraz uznane autorytety świata nauki.
Leczymy wymagających pacjentów, dzięki profesjonalistom naszego zespołu lekarskiego.

 

Noble Medicine należy do Grupy Blue Medica

Galeria Noble Medicine