O NAS

Zespół ekspertów

Poznaj nasz zespól doświadczonych lekarzy, ekspertów w swojej dziedzinie

Noble Medicine

Noble Medicine to jedyne, szczególne i wyjątkowe miejsce na mapie placówek medycznych w Polsce, które jest bezpieczną przystanią dla wszystkich osób zarówno tych strudzonych wędrówką po zawiłościach niedoskonałego systemu medycznego, czy też dopiero poszukujących rzetelnych informacji medycznych. To idealne miejsce dla osób, wobec których pomimo prowadzonej wcześniej diagnostyki różnicowej nie postawiono rozpoznania lub postawione rozpoznanie budzi wątpliwość, niepewność i obawę. To także miejsce dla pacjentów z chorobami rzadkimi i trudnymi, których rozpoznanie może być postawione jedynie w oparciu o bogatą i wszechstronną wiedzę, doświadczenie medyczne i talent diagnostyczny.

W Noble Medicine mam zaszczyt i przyjemność współpracować właśnie z takimi utalentowanymi Konsultantami i Ekspertami, autorytetami w środowisku medycznym, reprezentującymi różnorodne dyscypliny medyczne, których atutami są wiedza, doświadczenie i zaangażowanie. Utworzenie takiego składu osobowego Konsylium nie jest przypadkowe lecz głęboko przemyślane i wynika z wieloletnich doświadczeń i obserwacji dokonanych podczas wspólnego prowadzenia diagnostyki i terapii wielu chorych, które zawsze kończyło się wyszukaniem i realizacją najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnego problemu medycznego ich dotykającego.

Zapraszam Państwa do szczerej, nieśpiesznej i rzeczowej rozmowy z lekarzem, która odbędzie się w atmosferze życzliwości i zaangażowania, opartej na obustronnym zaufaniu, etyce i najwyższej lekarskiej kompetencji. To właśnie w takich, ponadstandardowych warunkach, pomagamy naszym Pacjentom.

Czas upływa, a zdrowie jest bezcenne!

Prof. zw. dr hab. n. med. Kazimierz Wardyn

 

Noble Medicine należy do Grupy Blue Medica

Galeria Noble Medicine