Pakiety

Cennik

OSOBISTE PAKIETY MEDYCZNE NOBLE MEDICINE

Cechą charakterystyczną naszych Pakietów Medycznych jest wyjątkowy na polskim rynku model opieki medycznej, w ramach którego pacjent otoczony jest stałą opieką nie zmieniającego się i zaufanego lekarza, członka Zespołu Diagnostycznego Noble Medicine, będącego osobistym przewodnikiem po meandrach zdrowia i medycyny.

Lekarz Osobisty Pacjenta całościowo zajmuje sie jego zdrowiem, od pierwszej wizyty zna historię choroby i doskonale rozumie potrzeby zdrowotne, reaguje aktywnie na zmiany stanu zdrowia pacjenta, a także prowadząc działania profilaktyczne zapobiega wystąpieniu niektórych chorób. W razie potrzeby Lekarz Osobisty Pacjenta kieruje swojego podopiecznego na konsultacje do ekspertów i konsultantów Noble Medicine, rekomendując ewentualnie wcześniejsze wykonanie badań. Jako przewodnik omawia możliwe rozwiązania i pomaga podjąć trudne decyzje dotyczące zdrowia.

W przypadku hospitalizacji lub operacji Lekarz Osobisty Pacjenta może reprezentować go w kontaktach z innymi lekarzami, dzielić się swoją wiedzą o stanie zdrowia pacjenta w celu wyboru najlepszej metody leczenia i uniknięcia nieoczekiwanych powikłań oraz uzyskiwać informacje medyczne.

Aby pozostawac w jak najlepszym kontakcie ze swoimi pacjentami Lekarz Osobisty Pacjenta może także udzielać porad i odpowiadać na pytania zadane telefonicznie lub pocztą elektroniczną. W ten sposób pacjent uzyskuje lepszy dostęp do usług medycznych i ma zapewnioną ciągłość i kompleksowość opieki. Jest to najlepszy sposób na skuteczne utrzymanie dobrego stanu zdrowia.

OSOBISTY PAKIET MEDYCZNY NOBLE MEDICINE
Rodzaj pakietuDorosłyPartner1 dzieckoKażde kolejne dzieckoKażdy kolejny dorosły
Pakiet Bussines800zł+200zł+100zł+100zł+800 zł
Pakiet Individual500zł+200zł+100zł+100zł+500zł
Pakiet VIPindywidualne warunkiindywidualne warunkiindywidualne warunkiindywidualne warunkiindywidualne warunki